Hej
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Laholms Fotbollsklubb
Fotboll
VÅRA LAG

Herr

Jonas Axeldal

Huvudtränare

Tel: 0709490448

Mail: jonasaxeldal70@gmail.com

 

Andreas Hedström

Ass. tränare

Tel: 0702933392

Mail: andreas@naijteknik.se 

 

Dam

Ola Nilsson

Tränare

ola@el-tele.se

Tel: 0705818223

 

P19

Mirro Liliengren

Tränare

Tel: 0768 53 49 83

Mail: liliengren@telia.com

 

Mikael Johansson

Tränare

Tel: 0766 34 31 42

Mail: micke.mellbystrand@gmail.com

 

P16

David Andersson

Tränare

Tel: 073-322 58 23

Mail: davidalaba.spurs@gmail.com 

 

Joakim Wulff

Tränare

Tel: 070-313 97 77

Mail: jockewulff@hotmail.com 

 

Fredrik Nilsson

Lagledare, webansvarig

Tel: 070-664 90 59

Mail: fredrik.nilsson@nilsson.se 

 

 

P2008

Stojan Weijerhed

Tränare

Tel: 0709 - 28 21 51

 

Lars Bäckman

Tränare

Tel: 0705 - 74 21 39

 

Johan Hallberg

Tränare

Tel: 0704 - 93 21 17

 

P2009

 

Frida Svensson

Tränare

Tel: 070-695 36 56 

Mail: fridaknared@hotmail.com 

 

Fredrik Jansson

Tränare

Tel: 

Mail: fredrikjanson76@gmail.com 

 

Johan Larsson

Tränare

Tel: 073-965 12 85

Mail: johanlillis@me.com 

 

Oskar Granberg

Tränare

Tel: 076-867 76 76

Mail: oskar_granberg@hotmail.com 

 

P2010

Lars Nordström

Tränare

Tel: 0707 - 10 92 92

 

Jonatan Jacobsson

Tränare

Tel: 0703 - 98 15 22

 

Stojan Weijerhed

Tränare

Tel: 0709 - 28 21 51

 

Mikael Svensson

Tränare

Tel: 0733 - 50 70 36

 

P2011

Stefan Nilsson
Tränare/Kontaktperson 

Tel: 0706-994600

Mail: stefan.nilsson17@gmail.com

 

Magnus Fagerberg
Tränare 

Tel: 0760-088469

 

Johan Hallberg
Tränare 

Tel: 0704-932117

 

Andreas Karlsson
Tränare 

Tel: 0763-281509

 

P2012

Ola Helgeson

Tränare

Tel: 073-545 19 44

Mail: ola.helgeson@gmail.com

 

Martin Malmström

Tränare 

Tel: 070-882 65 70

Mail: martin.malmstrom@outlook.com

 

Ralf Ragnarsson

Tränare

Tel: 076-526 38 28

Mail: ralfragnarsson@hotmail.com

 

Martin Aronsson

Tränare

Tel: 070-828 79 18

Mail: martinaronsson81@gmail.com

 

 

P2013

 

P2014

 

P2015

Hanna Åkesson

Tränare

Tel: 0709-82 15 27

Mail: hanna_akesson@hotmail.com

 

Denny Andersson

Tel: Tränare

073-544 37 69

Mail: denny.a@hotmail.com

 

 

PF2016

 

F17

 

Ola Nilsson

Tränare

Tel: 0705818223

Mail: ola@el-tele.se 

 

Elisabeth Wadensten

Målvaktstränare

Tel: 0703810520

Mail: elisabeth.wadensten@telia.com 

 

F09/10

 

Josefin Herven

Tränare

Tel: 073-040 19 86

Mail: josefine.herven@edu.laholm.se 

 

Martin Wennsträm

Tränare

Tel: 073-392 41 86

Mail: martin.wennstrom84@gmail.com 

 

Per Thronee

Tränare

Tel: 072-723 03 56

Mail: thronees@hotmail.com 

 

F2011-2013

Malin Berglund

Tränare

Tel: 076-836 61 52

Mail: malinlhm@live.se

 

Martin Carlsson

Tränare

Tel: 073-835 87 56

Mail: martin.carlsson@accesia.se

 

Lars Nordström

Tränare

Tel: 070-710 92 92

 

Tina Bodelsson

Admin

Tel: 073-9122338

Mail: tmattsson81@gmail.com 

 

F2014-2015

 

Fotboll på lek

 

Fotbollsskolan

 

 

 

 
Våra sponsorer